پویش مجازی جشن تولد زمین (روز درختکاری) همزمان با ۱۵ اسفند در مجتمع آموزشی دخترانه سما بوشهر برگزار شد

  • تاریخ انتشار : 2021/03/05
  • تعداد بازدید : 3,499 بازدید
  • نظرات : ۸دیدگاه

پویش مجازی  جشن تولد زمین (روز درختکاری) همزمان با ۱۵ اسفند در مجتمع آموزشی دخترانه سما بوشهر برگزار شد

پویش مجازی درختکاری همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی در مجتمع دخترانه سما بوشهر برگزارشد

مهر بانو کریمی مدیر مجتمع دخترانه سما بوشهر  در گفت وگو با روابط عمومی سما بوشهر  با تاکید بر اهمیت آموزش درختکاری به دانش‌آموزان به عنوان پشتوانه‌ای از علایق ملی و سنت تاریخی اظهار کرد: کارگاه آموزش مجازی درختکاری در راستای استمرار آموزش‌های فرهنگی و تربیتی به دانش آموزان از طریق فضای مجازی و به منظور تحقق شعار آموزش تعطیل شدنی نیست، در مجتمع آموزشی دخترانه سما بوشهر برگزار شد.

وی اضافه کرد: دانش آموزان فوائد گیاهان در جلوگیری از آلودگی هوا، اجزای گیاهان، نحوه کاشت گیاهان، مواد مورد نیاز برای رشد گیاهان، آبیاری و نحوه مراقبت از گیاهان، تاثیر گیاهان و درختان بر روی زندگی انسان‌ها و بهترین زمان کاشت گیاهان را آموزش می‌بینند.

مدیر مجتمع آموزشی دخترانه سما بوشهر  با اشاره به اینکه مزایای استفاده از این روش آموزشی در حالت کلی کنار گذاشتن محدودیت‌ها و ایجاد شرایط و امکانات یکسان و عدالت آموزشی برای همه افراد است، یادآور شد: در این روش سطح آموزش و یادگیری تا حد زیادی قابل ارتقا و گسترش است.

وی تاکید کرد: دانش آموزان بهترین سرمایه انسانی برای آموزش و فرهنگ سازی در حوزه گسترش و نهادینه سازی فرهنگ حفاظت از محیط زیست محسوب می‌شوند به همین منظور در قالب این برنامه دانش‌آموزان اهمیت توسعه و گسترش فضاهای سبز به عنوان یک وظیفه ملی را می‌آموزند.