فخرالسادات هاشمی ؛ ارتقاء و توسعه کیفی مدارس سما و تغییر به رویکرد آموزش مهارت محور در مدارس اهم اهداف پیشرو سما استان است

  • تاریخ انتشار : 2024/06/27
  • تعداد بازدید : 131 بازدید
  • نظرات : بدون دیدگاه

جلسه کار گروه ارزیابی صلاحیت دبیران جدید الانتصاب باحضور فخرالسادات هاشمی معاون امور مدارس سما استان  و مدیران مدارس در دفتر معاونت سما ابرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سما استان ، در ابتدای جلسه فخرالسادات هاشمی معاون امور مدارس سما استان  با عرض خیر مقدم، گزارشی از عملکرد سما استان در  سال گذشته و همچنین در تاسیس مدارس سما در شهرستانها و نقاط قوت و ضعف مدارس در واحد های تابعه ارائه داد.

 

فخرالسادات هاشمی  با ابراز تشکر از زحمات همکاران و مدیران مدارس سما استان  در راستای برندسازی این مدارس اظهار کرد: ارتقاء و توسعه کیفی مدارس سما و تغییر به رویکرد آموزش مهارت محور در مدارس اهم اهداف پیشرو سما استان است

هاشمی ،  برندسازی مدارس سما را با جذب دبیران و کادر اداری مجرب و توانا امری ضروری عنوان و بر ضرورت تلاش مضاعف دانشگاه آزاد اسلامی در راستای همکاری با مدارس در حوزه‌های علمی و فناوری و تجهیزات آزمایشی در راستای افزایش جذب دانش‌آموزان تأکید کرد.

وی از مدارس سما به عنوان جزئی از بدنه دانشگاه یاد کرد و همکاری و هم‌افزایی این دو مجموعه را برای نیل به اهداف عالی دانشگاه لازم برشمرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن مجموعه عظیم و توانای علمی و داشتن امکانات و تجهیزات به‌روز آزمایشگاهی می‌تواند بازوی بسیار قوی برای مدارس سما و دانشکده‌های مهارت‌محور باشد.

معاون امور مدارس سما استان در خصوص فعال سازی  پایگاه تابستانی  مدارس سما استان گفت: تشکیل پایگاه‌های تابستانی  برای دانش‌آموزان، در دستور کار کلیه مدارس سما قرارگیرد.

وی افزود: تشکیل پایگاه‌های تابستانی برای دانش آموزان مدارس سما استان در دستور کار کلیه مدارس سما قرار گیرد این  پایگاه ها شامل فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی و هنری خواهد شد تا در فصل تابستان، اوقات فراغت دانش آموزان پر شود.