در گفتگوی عبداللهی با آنا تشریح شد؛

  • تاریخ انتشار : 2020/08/20
  • تعداد بازدید : 1,433 بازدید
  • نظرات : بدون دیدگاه

در گفتگوی عبداللهی با آنا تشریح شد؛

مصوبات هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در ایستگاه ۱۷/ مرکز تحقیقات علوم ورزشی راه‌اندازی می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تشریح مصوبات هفدهمین جلسه هیئت امنای این دانشگاه گفت: در این نشست با راه‌اندازی مرکز تحقیقات علوم ورزشی موافقت شد.

اسماعیل عبداللهی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر با تشریح مصوبات هفدهمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر اظهار کرد: در این جلسه حول محور برنامه‌ها و بودجه این دانشگاه بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و متناسب با آن دستور جلسه انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: نخستین دستور این جلسه بررسی برنامه‌های پیش‌بینی شده بودجه سال ۴۰۰-۹۹ بود که پس از بررسی پیش‌نویس سند بودجه و رفع ابهامات، کلیات بودجه پیشنهادی به اتفاق آرا به تصویب هیئت امنا رسید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: دستور بعدی هفدهمین جلسه هیئت امنا تبدیل به احسن مجتمع دانشگاهی عالیشهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر بود که پس از بررسی طرح توجیهی و گزارش روند واگذاری با فروش این مجتمع منوط به رعایت قوانین دانشگاه آزاد اسلامی و ارزش‌گذاری دقیق این مجتمع و زمین‌های قابل معاوضه و رعایت صرفه و صلاح دانشگاه موافقت شد.

عبداللهی عنوان کرد: این فرآیند در تفاهم‌نامه چهارجانبه میان استانداری، دانشگاه آزاد اسلامی، فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر(به نمایندگی از ناجا) و اداره‌کل راه و شهرسازی انجام خواهد شد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ضمن دریافت زمین در ورودی شهر بوشهر برای ساخت مجتمع جدید دانشگاهی، باقی وجه معامله را براساس قیمت روز به صورت نقد دریافت می‌کند.

تصویب طرح توجیهی ایجاد مجتمع آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی گناوه

وی، سومین مصوبه جلسه اخیر هیئت‌ امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر را راه‌اندازی مرکز تحقیقات علوم ورزشی معرفی و عنوان کرد: کلیات طرح منوط به اصلاح پیش‌نویس، اخذ مجوزهای لازم و مشروط به درآمدزایی و هم‌سویی با ظرفیت‌ها و فرصت‌های منطقه‌ای و محلی به تصویب رسید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر درباره چهارمین مصوبه هفدهمین جلسه هیئت امنای استان بوشهر چنین توضیح داد: طرح توجیهی ایجاد مجتمع آموزشی، فرهنگی، ورزشی و رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه پس از بررسی BP با ایجاد مجتمع منوط به تأمین بودجه از سرمایه‌گذار خارجی، خیّرین و اخذ مجوزهای لازم و رعایت قوانین و مقررات دانشگاه آزاد اسلامی مورد موافقت قرار گرفت.

عبداللهی معرفی و انتخاب عامل خزانه‌دار واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، اعضای جدید کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبات و کمیسیون دائمی هیئت‌ امنای این استان و واگذاری امکانات، املاک، اموال واحدها و مراکز دانشگاهی استان به شرکت‌هایی که ۱۰۰ درصد سهام آنان متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است را از دیگر مصوبات جلسه هیئت‌ امنا برشمرد.