با حضور معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی؛

  • تاریخ انتشار : 2021/12/07
  • تعداد بازدید : 743 بازدید
  • نظرات : بدون دیدگاه

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد بوشهر با حضور معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر معرفی شد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بوشهر، مراسم تکریم اسماعیل عبداللهی و معارفه سروش حیدری سنگستانی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد بوشهر با حضور احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیران استانی، فرماندهان نظامی و انتظامی، استادان و کارکنان واحد بوشهر برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

حرکت دانشگاه به سمت مهارت‌افزایی، کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان

سفر معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی به بوشهر


معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: تکریم و معارفه به نوعی اهدای سنگر خدمت به یک همسنگر است که امیدواریم منشأ خیر و برکت و اقدامات مؤثر باشد.

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب و برخاسته از مردم و برای مردم است از این رو تمام زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های این دانشگاه باید همسو با نهادهای انقلابی و اسلامی کشور باشد.

حیدری با اشاره به اینکه خوشبختانه امروز شعارهای اساسی انقلاب یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی در تمامی شئون محقق شده است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران پرقدرت تر از همیشه در مسیر خود در حرکت است؛ به‌طوری‌که در حوزه‌هایی مانند نانو، پزشکی، هسته‌ای، موشکی، هوا و فضا و… در میان ۱۰ کشور برتر جهان قرار داریم. یکی از رسالت‌های دانشگاه، تلاش برای ایجاد راه حل‌های منطقی و علمی و راهبردهای صحیح برای کارآمدی در تمام حوزه‌هاست.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی خود را ملزم می‌داند چالش‌ها و مسائل کشور را شناسایی کرده و با توان هیئت علمی خود و به دست دانشجویان، این کاستی‌ها را رفع کند.

حیدری با اشاره به برخی برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی مانند «هر دانشجو یک مهارت» و «دانشجو در جوار صنعت»، بیان کرد: برنامه ۵ ساله دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق این برنامه‌ها تدوین شده و با نگاهی جامع برای هر استان نیز یک پیوست اختصاصی دارد تا برنامه‌ها در هر استان با توجه به ظرفیت‌ها و مزیت‌های ویژه آن پی‌ریزی شود.

حیدری در سفر یک‌روزه خود به استان بوشهر، علاوه بر حضور در مراسم تکریم و معارفه رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفت‌وگو کرد و با حضور در گلزار شهدای بوشهر با اهدای گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشت.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر معرفی شد