معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد بوشهر ،
دانشجو جوان طالب دانش است که آینده در دست اوست

معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد بوشهر گفت : دانشجو جوان طالب دانش است که آینده در دست اوست ، کسی که متعلق به آینده است و آینده نیز متعلق به اوست .
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر ، باقر کریمی معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد بوشهر در مراسم روز دانشجو و تکریم مقام دانشجو که به همت امور فرهنگی و دانشجویی برگزار شد ، اظهار کرد :« شانزده آذر به دلیل گرامی داشت یاد شهدای دانشگاه ، روز دانشجو نامیده شده است . در این میان باید دانشجو را شناخت ، به توانایی هایش پی برد و زمینه اثر گذاری وی در جامعه آماده کرد.
باقر کریمی با بیان اینکه دانشجو جوان طالب دانش است که آینده در دست اوست ، افزود : کسی که متعلق به آینده است و آینده نیز متعلق به اوست . چنین فردی با داشتن توانایی و نیروی جوانی ، و نیز با پشتوانه علمی و کوله باری از علوم و فنون متنوع ، می توانند برای اداره آگاهانه و برنامه ریزی شده جامعه تصمیم بگیرد.
وی ادامه داد ، دانشگاهها و دانشسراها از جمله مهمترین و حساس ترین مراکزی هستند که نقش عمده در استقلال و یا وابستگی کشور دارند ، چرا که اکثر مدیران جامعه از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز تعلیم و تربیت انتخاب می شوند.
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از دانشجویان برتر آموزشکده سما بوشهر تقدیر به عمل آمد.


چاپ صفحه


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *