برگزاری جلسه شورای اداری مرکز سما

منتشرشده توسط sama در تاریخ

به  گزارش روابط عمومی معاونت سما بوشهر  ، جلسه شورای اداری مرکز سما بوشهر با حضور دکتر اسماعیل عبدالهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر ، دکتر باقر کریمی رئیس مرکز سما بوشهر ، مدیران مدارس و آموزشکده در دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد.

ابتدا مدیران مدارس و آموزشکده ، گزارشی از فعالیت  های یکساله خود در حوزه های آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی  ارائه کردند  و سپس بزرگترین مشکلات خود را  ، کمبود فضا های آموزشی مناسب جهت ثبت نام بیشتر دانش آموزان و دانشجویان بیان کردند.

دکتر باقر کریمی رئیس مرکز سما بوشهر پس از ارائه کلیه گزارشات ، از اقدامات صورت گرفته جهت راه اندازی هنرستان دخترانه و ابتدایی پسرانه در جم و متوسطه اول و دوم در شهر گناوه بیان کردند و سپس خاطرنشان کردند در مجتمع آموزشی پسرانه سما به دنبال توسعه فضای آموزشی جهت افزایش کلاسها و در مجتمع دخترانه نیز به دنبال بکارگیری کلاس ها در شیفت بعداز ظهر جهت برگزاری کلاسهای کنکور هستیم ، همچنین درخواست رهن ساختمان دانشگاه آزاد واحد بوشهر برای طرح در کمیسیون سازمان ، جهت راه اندازی دبستان دخترانه بهمنی ارائه شده است که مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان جهت رهن و تعمیر ساختمان پیشنهاد کرند.

دکتر اسماعیل عبدالهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر  نیز در این جلسه از عملکرد کلیه کارکنان حوزه معاونت و مدارس ، آموزشکده و مدیران تشکر کردند و گفتند در شرایط فعلی کلیه دستگاههای اداری کشور دچار مشکلات مالی هستند چون کشور ما در حال توسعه است و تعداد زیادی جوان مشتاق و جویای کار دارد. این در حالیست که توانایی ها و تقاضا ها با منابع مالی متناسب نیست . آمار مدارس و آموزشکد بسیار خوب است و بیان کردند  :« طبق تأکید دکتر ولایتی باید به سما به عنوان زیرساخت نگاه کنیم». مدارس سما باید کارآفرینی و اشتغال را برعهده بگیرند ، و از همه شما می خواهم که مثل خواهر و برادر در کنار هم باشید و همدیگر را برای رسیدن به موفقیت های بیشتر حمایت کنید .

چاپ صفحه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *