رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر : دانشگاه آزاد اسلامی می تواند از نظر استاندارد سازی کمک خوبی به نظام و آموزش و پرورش کند.

منتشرشده توسط sama در تاریخ

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر :

دانشگاه آزاد اسلامی می تواند از نظر استاندارد سازی کمک خوبی به نظام و آموزش و پرورش کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه سما زیر ساخت جامعه ودانشگاه تلقی می گردد ، و دانشگاه آزاد اسلامی می تواند از نظر استاندارد سازی کمک خوبی به نظام و آموزش و پرورش کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت سما  ، دکتر اسماعیل عبدالهی در اولین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان بوشهر در سال جاری که با حضور دکتر باقر کریمی رئیس مرکز سما بوشهر ، ناصر کرمی مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر ، درتاج معاون آموزش متوسطه ، عسکری رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش و قلندری معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهرو کلیه اعضاء  در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار شد ، گفت : آرزو می کنم در چارچوب آرمان های نظام با یک کار مشترک به نتایج خوبی دست یابیم .

وی افزود : سما زیر ساخت جامعه و دانشگاه تلقی می گردد، و دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت های فیزیکی و انسانی که دارد ، باید در این زمینه با حمایت آموزش و پرورش به سما کمک کند، و دانشگاه آزاد اسلامی می تواند از نظر استاندارد سازی کمک خوبی به نظام و آموزش و پرورش کند . سپس اظهار کرد :« سما نوعی از آموزش و پرورش غیر دولتی است و ما قصد داریم دانش آموزان فارغ التحصیل سما حداقل یک مهارت ، آموزش دیده باشند.

دکتر باقر کریمی رئیس مرکز سما بوشهر دستور کار این جلسه را راه اندازی مدارس جدید در سال تحصیلی آینده مطرح کردند و بیان کردند ، نامه نگاری لازم جهت تأسیس مدارس در شهرستان بوشهر ، جم وریز و شهر گناوه انجام شده و در خصوص راه اندازی هنرستان بهیاری تفاهم نامه ای با دانشگاه علوم پزشکی انعقاد نموده ایم.

ناصر کرمی مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز در این جلسه عنوان کرد :« ما فرصتی برای خود می دانیم که بتوانیم از ظرفیت های علمی و فنی دانشگاه آزاد بهره ببریم» و خاطرنشان کرد :« دیدگاه های ما همکاری و توسعه سما است. گزارش هایی که همکاران ما در بازرسی از مدارس سما داشتند نشان از رضایت خانواده ها و همکاران می باشد ، و امیداواریم بتوانیم در سایر شهرهای استان نیز مدارس سما راه اندازی نماییم و برای رسیدن به این مقصود همکاری های لازم صورت خواهد گرفت.

چاپ صفحه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *